استارت آپ ها

استارت آپ ها

استارت آپ واژه‌ای است که در سال‌های اخیر در دنیای کسب و کار برای توصیف کمپانی‌های نوپایی استفاده می شود که راهکارهای جدیدی را برای حل مشکلات و مسائل موجود در بازار مطرح می‌کنند. منشا این واژه در سیلیکون ولی نهفته است. بسیاری استارت آپ را فرهنگ نوینی برای اندیشه‌های نو و خلاقیت برفراز ایده‌های موجود می‌دانند که هدف از آن برطرف کردن مشکلات موجود در نقاط کلیدی است.


تاسیس یا پیوستن به یک استارت آپ به معنای یک تصمیم جدی برای جدا شدن از شرایط ایده‌آل و پایدار به منظور دستیابی به رشد برق‌آسا و تلاش برای ایجاد موجی از تغییرات در مدت زمان کوتاه است.


آیا ایده ای برای ایجاد یک کسب و کار دارید و بدنبال به ثمر رسیدن آن هستید؟ اکسپوننت قادر است استارت آپ شما را در هر شرایطی، چه رقبای قوی در صنعت شما باشد و چه محصول شما بکر و بی رقیب باشد، حمایت کرده و تبدیل به یک برند قابل اتکا، متمایز و آینده محور نماید. طیف خدمات ما برای استارت آپ شما بسیار وسیع، مفصل و منعطف تعریف شده است. با خدمات جزء و اساسی ترین عناصر برندینگ که طراحی لوگو می باشد تا جامع ترین و کلان ترین راهکارهایمان در کنار شما خواهیم بود و استارت آپ شما را در مقیاس ها و سگمنت های تعریف شده متعالی تر می نماییم.


ما آماده ایم تا بخشی از راه حل موفقیت استارت آپ شما و مشتریانتان باشیم.